CQB - Mil Sim - Битва Генералів - CQB Битва - Військово-прикладний страйкбол - ВПС - Класична гра - Strike Quest Nature - Страйкквест - Страйкбольні замагання
Найближчі заходи клубу
Проекти клубу які будуть проходити в найближчий час. Обирайте захід та ознайомлюйтесь з детальною інформацією про проект. Не забувайте придбати на гру додатковий боєкомплект та напої, а також орендувати екіпірування.

Відео з наших ігор:
CQB - Mil Sim - Битва Генералів - CQB Битва - Військово-прикладний страйкбол - ВПС - Класична гра - Strike Quest Nature - Страйкквест - Страйкбольні замагання - Strike Quest - Mil Sim Strike Quest - Raid Mil Sim
ФОРМАТИ УЧАСТІ У ГРІ

Оберіть свій варіант участі в грі. В нас доступні роширені пакети, де ви зможете спробувати себе в ролі штурмовика чи кулеметника, або спробувати себе в ролі снайпера. Зверніть увагу, що кількість пакетів Штурмовик, Марксман, Кулеметник та Снайпер - обмежені, встигніть зареєструватись першими.

Для професіоналів зі своїм обладнанням
Базовий варіант для всіх учасників
Тюнінгований варіант для тих кому треба Більше чим просто База
Тюнінгований варіант кулемету, для тих хто знає, що йому потрібно
Стрілець - Гранатометник. Піхотинець з Гранатометом.
Піхотний Снайпер. Тюнінгований варіант штурмової гвинтівки з оптичним прицілом.
Тюнінгований варіант снайперської гвинтівки з оптичним прицілом.
Додаток до Основного пакету участі. Комплект з Пістолету та Ножа
Додаток до Основного пакету участі. Комплект з Гранатомету та Гранатами

Масштабна страйкбольна подія цієї весни в Україні. Перші вихідні місяця ми присвячуємо проекту "Битва Генералів", що передбачає залучення 250 - 300 відвідувачів на великій локації з чітким сценарієм гри та квестовою складовою.

Щосуботи в Air Soft проект Military Simulation, як відкрите тренування з моделюванням реальних завдань, поранень, медиицини та евакуації. На проект запрошуються бійці ЗСУ, НГУ, ТРО, ДФТГ та цивільні особи.
Щонеділі в нас працює проект стандартних ігор з сценарієм та квестовими завданнями. Ігри передбачають залучення 80 - 150 відвідувачів.
Відкрита CQB гра на полігоні Podil (ст. М. Т. Шевченка). Запрошуємо новачків та всіх учасників клубу.
Відкрита лекція з тактики
Щочетверга в нас відкриті лекції щодо тактичних дій, переміщень та інших тем. Заняття в лекційному залі на полігоні Podil (ст. М. Т. Шевченка). Запрошуємо новачків та всіх учасників клубу. Перше заняття - Безкоштовно!
Масштабна страйкбольна подія в форматі CQB на 150 учасників. Щомісяця регулярна битва в приміщенні. на великій CQB локації.
БІЛЬШЕ В ІНДИВІДУАЛЬНИХ ПРОЕКТАХ

Якщо Вас не влаштовують календарні події, Ви можете переглянути розділ Індивідуальних проектів. В цих розідлах, ви можете підібрати приватну гру для компанії, або ж організувати прокат або організацію гри для ЗСУ, НГУ, ТРО, ДФТГ, НПУ та інших структур

Made on
Tilda