AIR SOFT BY CORSAIRS
Страйкбол - це жива ігра, яка відкриває перед тобою світ військових стратегій та тактик. Це чудовий спосіб відчути адреналін бойових дій, не виходячи за межі безпеки та реальності. Тут ти можеш проявити свої навички та тактику, створити свою команду та здолати ворога. Страйкбол - це змагання, яке змушує тебе думати швидко та приймати важливі рішення на ходу, а також цікавий спосіб провести час з друзями та новими людьми

В цій грі не має ні переможців, ні переможених - тільки адреналін, співпраця та неймовірні враження.
 
Тренування для військових та цивільних, що дає найбільш реальністичні відчуння та умови
Страйкбол є розважальним проектом, який виконує різні функції для військових та цивільних. Для військових це може бути ефективним засобом підвищення професійної підготовки та тренування тактичних навичок.

Гра допомагає розвивати комунікативні навички, зміцнює військовий дух та націленість на успіх.

Для цивільних же, страйкбол є чудовим способом відпочити та розважитися. Це безпечна та захоплива активність, яка може допомогти зняти стрес, покращити настрій та сприяти здоровому способу життя. Крім того, гра в страйкбол допомагає покращити фізичну підготовку, зміцнює м'язи та підвищує витривалість.

Страйкбол є доступним для різних вікових груп та рівня фізичної підготовки. Це не тільки чудовий спосіб провести час з друзями та родиною, але й можливість зустріти нових людей та знайти нових друзів.

Страйкбол має різні формати та сценарії, що робить його цікавим та незабутнім досвідом. Ігри можуть бути проведені як в приміщеннях, так і на вулиці, відбуватися в різних погодних умовах, що робить гру ще більш захоплюючою та реалістичною.

Страйкбол - це захоплююча та динамічна гра, яка сприяє розвитку комунікативних та тактичних навичок, допомагає зняти стрес, підвищити фізичну підготовку та провести час з друзями та колегами. Незалежно від того, чи ви військовослужбовець чи цивільний

Страйкбол - це активна та захоплююча гра, яка має деякі основні риси, що роблять її дуже популярною як розвагу для багатьох людей. Основні 6 рис страйкболу з точки зору розваги можуть бути наступними:

 • 1
  Захоплюючі сценарії
  Захоплюючі сценарії: Однією з основних рис страйкболу є захоплюючі сценарії, що додають грі різноманітності та непередбачуваності. Гравці можуть брати участь у різних сценаріях, що можуть бути бойовими операціями, боротьбою за територію, захистом об'єктів та ін.
 • 2
  Екстримальність
  Страйкбол може бути досить екстремальною грою, залежно від обраного формату та локації. Гравці можуть зіткнутися з різними перешкодами та препятствиями, що додає грі адреналіну та ризику.
 • 3
  Командна гра
  Страйкбол - це командна гра, що сприяє розвитку навичок співпраці та координації дій. Гравці повинні працювати разом, щоб досягти спільної мети та перемоги. Гра в страйкбол також може надати задоволення від планування та виконання стратегічних дій. Учасники гри повинні розробляти тактику та стратегії, щоб перемогти ворога та виконати поставлені завдання.
 • 4
  Різноманітність обладнання
  Ще одна особливість страйкболу - це різноманітність обладнання, яке може використовуватися під час гри. Гравці можуть використовувати різні види зброї, бронежилети, каски та інші предмети, що робить гру ще більш цікавою та реалістичною.
 • 5
  Соціальний аспект
  Страйкбол - це не тільки гра, але й соціальний захід, що дозволяє людям проводити час разом та знайомитися з новими людьми. Це може бути дуже корисно для різних представників ком'юніті
 • 6
  Реалістичність
  Сценарії та обладнання в страйкболі можуть надати відчуття реалістичності та імітації справжньої бойової дії. Застосування вогнепальної зброї, гранат та іншого обладнання можуть надати ілюзію реальності.
Страйкбол - відмінна розвага та спортивна діяльність для різних категорій людей
 • Любителі екстриму
  Люди, які люблять адреналін та небезпеку, можуть знайти в страйкболі відмінну можливість відчути це відчуття, не ризикуючи своїм життям.
 • Фанати спортивної стрільби
  Люди, які цікавляться спортивною стрільбою, можуть знайти в страйкболі відмінну можливість практикувати свої навички стрільби та збільшити їх ефективність.
 • Командні
  гравці
  Люди, які цінують командну взаємодію та згуртованість, можуть знайти в страйкболі відмінну можливість діяти в команді та досягати спільних цілей.
 • Молодь

  Страйкбол може бути відмінною розвагою для молоді, яка любить активний та динамічний відпочинок. Якщо Ви ще фанат комп`ютерних ігор, особливо шутерів, Ви маєте змогу в реальному житті спробувати свої навички.
 • Колеги по роботі

  Страйкбол може бути відмінним способом підвищити згуртованість та співпрацю в робочому колективі. Ви можете пограти, як в загальній клубній грі, так і замовити окремо приватну гру для своїх колег та колективу.
 • Військові та структури
  Страйкбол може бути відмінною підготовкою для військових та правоохоронних структур, які виконують службу в сфері безпеки і миротворчості. Він може допомогти у вдосконаленні тактичних та стратегічних навичок, а також у підвищенні ефективності бойових дій.
 • Страйкбол для всіх
  На цю подію збираються абсолютно різні люди. Ми формуємо масштабний проект зі своїм ком'юніті які хочуть розважитись та відпочити, при цьому мати можливість і розвиватись. Запрошуємо новачків стати учасником саме на цьому проекті
 • Відкритість проекту
  На цю подію збираються ЗСУ, НГУ, ТРО, ДФТГ, Поліція та цивільні особи які навчаються тактики та страйкболісти. Ми формуємо масштабний проект зі своїм ком'юніті які хочуть розвиватись. Запрошуємо новачків стати учасником саме на цьому проекті
 • Для підрозділів ЗСУ, НГУ, ТРО, ДФТГ та Поліції ми виділяємо квоту
  На організацію проекту потрібно досить багато ресурсів та часу. Але на кожний проект ми виділяємо 30 -35 пільгових місць для ЗСУ, НГУ, ТРО, ДФТГ та Поліції. Вартість участі мінімальна, для компенсації обіду і витрат на паливо
 • Частина зборів від події ми відраховуємо на покупку дрону для ЗСУ
  В нас є багато волонтерських проектів, зокрема в підтримці наших учасників клубу, які зараз захищають нашу державу. Зокрема від проекту ми плануємо зібрати суму для покупки DJI Mavic 3 з Тепловізором
Що входить в організацію заходу
Якісний сервіс складається з безлічі організаційних задач, над рішенням яких працює ціла команда.
 • Оплата полігону
  В рамках складності з полігонами, ми повинні витрачати значні ресурси на утримання полігону в нашому арсеналі та забезпечувати можливість присутності на ньому ..
  1
 • Адміністративна підтримка
  Для забезпечення якісного проведення є ряд адміністративних дій, які дають змогу спокійно проводити гру чи тренування. Аптечка, вогнегасник, підтримання порядку та прибирання полігону ..
  2
 • Організаційне забезпечення
  Над організацією події працює ціла команда, вони готуються завчасно і працюють для забезпечення якісного сервісу для відвідувачів. Виїздний магазин, оренда обладнання та інші дії ..
  3
 • Парковка транспорту
  На території полігону є можливість безпечно залишити Ваш транспортний засіб. Звертаємо увагу, про паркування в віддаленості від проведення активних дій гри, щоб не були пошкодження автомобіля. Ми рекомендуємо розміщувати в 300 м від зони рецепції.
  4
 • Польова кухня
  На полігоні в нас присутня польова кухня. Обід складається з другої страви та салату. Зауважимо, що веганської їжі в нас немає, а м'ясо в стравах - це курятина або телятина, щоб догодити більшості учасникам заходу. Обід входить у вартсіть участі
  5
 • Виїзний магазин
  Додатково ми організовуємо магазин, в якому доступні позиції для страйкбольної гри (гранати, розтяжки, дими, кулі та інші позиції). Доступний "буфет" в якому можна придбати солодку водичку, енергетики, снеки та різні енергетичні батончики.
  6

УВАГА!

 • Зауважте, що без замовлення орендного обладнання через сайт, отримання його в день події може бути не доступна.
 • Зверніть увагу, що кількість пакетів Штурмовик, Марксман, Кулеметник та Снайпер - обмежені, встигніть зареєструватись першими.
ПРОЦЕС РЕЄСТРАЦІЇ ТА ОТРИМАННЯ ОБЛАДНАННЯ
1
Реєстрація на подію та
Оплата на сайті
 • Всі охочуючі здійснюють обов'язкову реєстрацію на сайті та оплату події. Якщо в учасника є спеціалізовані умови до участі, все рівно він виконує реєстрацію, але вказує свої спеціальні умови.
 • Вартість участі без попередньої реєстрації буде вища чим реєстрація на сайті
 • Допоможіть клубу працювати системно і проходьте реєстрацію через сайт або за телефоном чи по відкритих лініях на сайті
2
Заїзд на полігон та
Реєстрація відвідувача на події
 • Всі учасникии відмічаються в зоні реєстрації та отримують лист замовлення для отримання замовленого обладнання та товарів.
 • На рецепції можна здійснити замовлення та оплату додаткового обладнання та товарів для гри.
 • Після реєстрації та оплати учасник отримує браслет та лист замовлення для отримання товарів та обладнання.
3
Отримання замовленя та
вихід на полігон
 • Учасникии які пройшли реєстрацію, здійснили оплату та отримали лист замовлення, переміщуються в зону отримання обладнання та попередньо оплачених товарів.
 • Після отримання товарів та обладнання учасниик здає свій лист замовлення в зоні отримання.
Що ви отримаєте у нас на проекті
Страйкбольних клубів багато, але в нас Ви отримуєте максимум за день участі. Ми працюємо для Вас!
Велика команда підтримки
В командах будуть колишні та діючі захисники України
Спеціальні промо для учасників. Знижка для військовослужбовців та Ветеранів війни
ФОРМАТИ УЧАСТІ У ГРІ

Оберіть свій варіант участі в грі. В нас доступні роширені пакети, де ви зможете спробувати себе в ролі штурмовика чи кулеметника, або спробувати себе в ролі снайпера. Зверніть увагу, що кількість пакетів Штурмовик, Марксман, Кулеметник та Снайпер - обмежені, встигніть зареєструватись першими.

Для професіоналів зі своїм обладнанням
Базовий варіант для всіх учасників
Тюнінгований варіант для тих кому треба Більше чим просто База
Тюнінгований варіант кулемету, для тих хто знає, що йому потрібно
Піхотний Снайпер. Тюнінгований варіант штурмової гвинтівки з оптичним прицілом.
Тюнінгований варіант снайперської гвинтівки з оптичним прицілом.
Додаток до Основного пакету участі. Комплект з Пістолету та Ножа
Додаток до Основного пакету участі. Комплект з Гранатомету та Гранатами
Додаток до Основного пакету участі. Комплект з трасуючї насадки та набоїв

УВАГА!

 • Зауважте, що без замовлення орендного обладнання, отримання його в день події може бути не доступна.
 • Зверніть увагу, що кількість пакетів Штурмовик, Марксман, Кулеметник та Снайпер - обмежені, встигніть зареєструватись першими.
CQB - Mil Sim - Битва Генералів - CQB Битва - Військово-прикладний страйкбол - ВПС - Класична гра - Strike Quest Nature - Страйкквест - Страйкбольні замагання

Реєстрація на Гру в 4 кроки

 1. Обирайте Гру та участь з обладнанням в оренду або участь зі своїм*
 2. Обирайте додатковий боєкомплект, так як базового може не вистачити на гру
 3. Обирайте екіпірування та додатковий захист для учасників гри (ми рекомендуємо)
 4. Додавайте Напої та Снеки і оформлюйте замовлення на подію через кошик, як в класичному інтернет магазині

Для отримання знижки для ЗСУ, НГУ, оформляйте реєстрацію на гру через кошик і вказуйте в коментарях, менеджер при обробці реєстрації з Вами зв`яжеться та надасть знижку!

1
Тип обладнання
Оберіть формат участі та кількість учасників (в кошику)
2
Боєкомплект на Гру
Зробіть враження від гри яскравішими і ефектними
3
Екіпірування
Оберіть додаткове екіпірування та захист для гравців
4
Смаколики та Оформлення
Дадавайте смаколики та оформлюйте через кошик як в звичайному інтернет магазині
1
Тип обладнання
Оберіть формат участі та кількість учасників
2
Боєкомплект на Гру
Зробіть враження від гри яскравішими і ефектними
3
Екіпірування
Оберіть додаткове екіпірування та захист для гравців
4
Смаколики та Оформлення
Дадавайте смаколики та оформлюйте через кошик як в звичайному інтернет магазині
1
Тип обладнання
Оберіть формат участі та кількість учасників
2
Боєкомплект на Гру
Зробіть враження від гри яскравішими і ефектними
3
Екіпірування
Оберіть додаткове екіпірування та захист для гравців
4
Смаколики та Оформлення
Дадавайте смаколики та оформлюйте через кошик як в звичайному інтернет магазині
1
Тип обладнання
Оберіть формат участі та кількість учасників
2
Боєкомплект на Гру
Зробіть враження від гри яскравішими і ефектними
3
Екіпірування
Оберіть додаткове екіпірування та захист для гравців
4
Смаколики та Оформлення
Дадавайте смаколики та оформлюйте через кошик як в звичайному інтернет магазині

ПАРНЕРИ
Партнери події та конкурc.

Наші партнери допомагають в організації подій

Made on
Tilda