AIR SOFT BY CORSAIRS

Страйкбол - це жива ігра, яка відкриває перед тобою світ військових стратегій та тактик. Це чудовий спосіб відчути адреналін бойових дій, не виходячи за межі безпеки та реальності. Тут ти можеш проявити свої навички та тактику, створити свою команду та здолати ворога. Страйкбол - це змагання, яке змушує тебе думати швидко та приймати важливі рішення на ходу, а також цікавий спосіб провести час з друзями та новими людьми


В цій грі не має ні переможців, ні переможених - тільки адреналін, співпраця та неймовірні враження.

 
Що таке страйкбол в короткому відео
Страйкбол - це захоплююча та динамічна гра, яка сприяє розвитку комунікативних та тактичних навичок, допомагає зняти стрес, підвищити фізичну підготовку та провести час з друзями та колегами. Незалежно від того, чи ви військовослужбовець чи цивільний

Страйкбол є розважальним проектом, який виконує різні функції для військових та цивільних. Для військових це може бути ефективним засобом підвищення професійної підготовки та тренування тактичних навичок.

Страйкбол є доступним для різних вікових груп та рівня фізичної підготовки. Це не тільки чудовий спосіб провести час з друзями та родиною, але й можливість зустріти нових людей та знайти нових друзів.


Страйкбол як навчання та розвага
Відео від наших партнерів та постійних гравців на тренуваннях та іграх. Гра допомагає розвивати комунікативні навички, зміцнює військовий дух та націленість на успіх.

Для цивільних же, страйкбол є чудовим способом відпочити та розважитися. Це безпечна та захоплива активність, яка може допомогти зняти стрес, покращити настрій та сприяти здоровому способу життя. Крім того, гра в страйкбол допомагає покращити фізичну підготовку, зміцнює м'язи та підвищує витривалість.

Страйкбол має різні формати та сценарії, що робить його цікавим та незабутнім досвідом. Ігри можуть бути проведені як в приміщеннях, так і на вулиці, відбуватися в різних погодних умовах, що робить гру ще більш захоплюючою та реалістичною.
Страйкбол - відмінна розвага та спортивна діяльність для різних категорій людей
 • Любителі екстриму
  Люди, які люблять адреналін та небезпеку, можуть знайти в страйкболі відмінну можливість відчути це відчуття, не ризикуючи своїм життям.
 • Фанати спортивної стрільби
  Люди, які цікавляться спортивною стрільбою, можуть знайти в страйкболі відмінну можливість практикувати свої навички стрільби та збільшити їх ефективність.
 • Командні
  гравці
  Люди, які цінують командну взаємодію та згуртованість, можуть знайти в страйкболі відмінну можливість діяти в команді та досягати спільних цілей.
 • Молодь

  Страйкбол може бути відмінною розвагою для молоді, яка любить активний та динамічний відпочинок. Якщо Ви ще фанат комп`ютерних ігор, особливо шутерів, Ви маєте змогу в реальному житті спробувати свої навички.
 • Колеги по роботі

  Страйкбол може бути відмінним способом підвищити згуртованість та співпрацю в робочому колективі. Ви можете пограти, як в загальній клубній грі, так і замовити окремо приватну гру для своїх колег та колективу.
 • Військові та структури
  Страйкбол може бути відмінною підготовкою для військових та правоохоронних структур, які виконують службу в сфері безпеки і миротворчості. Він може допомогти у вдосконаленні тактичних та стратегічних навичок, а також у підвищенні ефективності бойових дій.

Види страйкболу

Існує кілька різних типів страйкболу, кожен із яких фокусується на окремому аспекті гри.
CQB - Mil Sim - Битва Генералів - CQB Битва - Військово-прикладний страйкбол - ВПС - Класична гра - Strike Quest Nature - Страйкквест - Страйкбольні замагання
Перестрілка
Стрілянина, насамперед це сутички, під час яких дві команди гравців стріляють одна в одну за якимось бойовим сценарієм. Це найпоширеніша форма страйкболу, і саме так більшість гравців починає займатися цим видом спорту.
Speedsoft
Спідсофт – це страйкбольний еквівалент пейнтбольного спідболу. Швидко розвивається турнірна гра, яка відкидає військовий аспект гри і натомість фокусується на швидкій стрільбі. Цей вид страйкболу є відносно новим, але набирає все більшої популярності.
ARW
ARW або "airsoft real war" (англ. ейрсофт справжня війна). Гра, що проходить без обмежень за часом, але з заздалегідь обумовленим лімітом бойових припасів. Також однією з яскравих особливостей ARW є те, що «убитих» гравців не можна воскресити.
Military Simulation
MilSim або "military simulation" (в перекладі. з англ. "військова симуляція"). Як видно з назви, цей тип гри зосереджений на військовому моделюванні – у гру вводять статути, марші та варти. Всередині команди призначається чітка ієрархія, форма гравців обов'язково має відповідати обраному за сценарієм періоду часу, а сама гра може тривати кілька днів поспіль.
Тренування для військових та цивільних, що дає найбільш реальністичні відчуння та умови
Військово-прикладний страйкбол (ВПС), Mil Sim, або Military Simulation, це формат гри в страйкбол, який спеціально розроблений для військових навчань. У цьому форматі створюється максимально реалістична ситуація, яка нагадує бойові дії в реальних умовах, а військові отримують можливість відточувати свої навички в бойових умовах, але без реальних ризиків.

Mil Sim передбачає дотримання певних правил, що дозволяє більш точно імітувати бойові умови. Учасники гри можуть використовувати реалістичну зброю та екіпірування, що сприяє більш вірному імітації бойових умов.

Основна ідея Mil Sim полягає у тому, щоб військові могли набути практичного досвіду у проведенні бойових дій в умовах, що максимально наближені до реальних. Під час гри, військові навчаються робити рішення у складних ситуаціях, комунікувати та працювати у команді.

Страйкбольне обладнання дозволяє проводити Mil Sim навчання з мінімальними витратами на підготовку та забезпечення, а також дозволяє проводити тренування у відкритому просторі без необхідності створювати реалістичне поле бою.

Mil Sim є ефективним засобом підготовки військових до бойових дій, який дозволяє підвищити їхній рівень підготовки та вміння працювати у команді в умовах, максимально наближених до реальних бойових дій.
Основні відмінності
Mil Sim та Страйкболом
 • 1
  Концепція гри
  Mil Sim передбачає максимально реалістичну ситуацію, що нагадує бойові дії в реальних умовах, тоді як страйкбол може бути більше спрямованим на розважальну частину гри.
 • 2
  Тип зброї
  В Mil Sim можуть використовуватися реалістичні репліки зброї, які максимально наближені до реальних моделей, тоді як у страйкболі використовуються електронні або механічні моделі зброї.
 • 3
  Екіпірування
  У Mil Sim використовують реалістичне екіпірування, що максимально наближене до реального бойового спорядження, тоді як у страйкболі екіпірування може бути більш спрямоване на комфорт та безпеку гравців.

 • 4
  Тактика гри
  Mil Sim має більш складну та реалістичну тактику гри, де гравці повинні працювати як команда, використовуючи тактику бойових дій, такі як приховування, підступи та атаку, тоді як у страйкболі гравці можуть бути більш спрямовані на індивідуальну гру.
 • 5
  Час гри
  Mil Sim може мати більш тривалі гри, які можуть тривати кілька годин або навіть декілька днів, тоді як у страйкболі зазвичай раунд триває від 30 до 90 хвилин і лише 6 годин підряд

 • 6
  Кількість гравців
  Mil Sim може вимагати більшої кількості гравців для створення реалістичних бойових умов, тоді як страйкбол може гратися як з невеликою групою, так і з більшою кількістю гравців.

Як грати у війну?
Страйкбол - це не тільки "зібратися і постріляти". Страйкболісти ходять на тренування, самі створюють свої ігри, витрачають багато часу та грошей, щоб вибрати та покращити свою зброю та спорядження.

Ігри діляться кілька типів.

Перший тип - найпростіші недільні ігри, тривають від 2 до 6 годин, обговорення сценарію таких ігор та розподіл за командами йде на місці. "Воскрески" - це страйкбольний фастфуд, їм можна перебити голод, але краще сильно не захоплюватися.

Другий тип ігор - сценарні, чи великі, ігри. Підготовка до таких ігор йде заздалегідь: організатори пишуть та викладають сценарій та готують реквізит, гравці діляться на кілька сторін, обирають командувачів, розподіляють радіочастоти, обговорюють тактику. Ці ігри набагато складніші, але й цікавіші, ніж "воскрески". Вони можуть тривати від 8-9 до 36 годин, але найчастіше проводяться добові ігри (24 години).

Третій вид ігор - це Мілсім, або військова симуляція. Вони можуть йти кілька днів, і на них є дуже жорсткі правила для учасників. Мілсім більше підходить для досвідчених гравців, та й то не всім.

Кожна команда проводить тренування самостійно, тут взагалі немає єдиного регламенту. Одні відпрацьовують гру в будинках, інші — лісові засідки, треті — розвідку та диверсії у тилу супротивника. Тут все залежить від того, що команда займається на іграх».
ЗБРОЯ В СТРАЙКБОЛІ
Переходимо до найприємнішого: вибору зброї, з якої будемо тішити інших гравців.

Автор категорично не радить новачкам брати снайперську гвинтівку чи кулемет як першу зброю».

Привід — сленгова назва найпоширенішого «типу зброї» для страйкболу. Постріл кулі відбувається за рахунок повітря, що накопичилося в циліндрі. Циліндр у свою чергу зводиться пружиною за допомогою шестерень, які рухаються рахунок електромотора, розташованого зазвичай в рукояті. А сам електромотор запитується від невеликого акумулятора. Незважаючи на таку, здавалося б, громіздку конструкцію, приводи є найпоширенішим типом зброї для гравців по всьому світу.

На ринку сьогодні можна знайти сотні та сотні моделей штурмових гвинтівок, пістолетів-кулеметів та іншої електропневматичної зброї. Від пістолета-кулемету Томпсона та M3 Grease Gun до M14EBR, P90 та ВСС.

Здебільшого всі екземпляри виготовлені в Китаї та їх надійність залежить тільки від фірм-виробників. Найбільшу популярність щодо співвідношення ціна-якість по всьому світу здобула продукція компанії Cyma. Це загалом недорога, але надійна зброя», з досить широким модельним рядом.

Сьогодні базовий «привід» цієї фірми обійдеться вам в середньому в 7000 грн. Але, як то кажуть, є нюанси. До вашої зброї» треба буде докупити як мінімум один акумулятор (від однієї до двох тисяч грн), при цьому маємо на увазі, що заряджати спочатку нам його будуть співкомандники. Якщо ні - доведеться купити зарядний пристрій вартістю від однієї до трьох тисяч грн.

Ще потрібні кулі та додаткові магазини. Пакет хороших боєприпасів »(економити на якості не рекомендуємо, тому що в іншому випадку часто доведеться їздити до ремонтників) ємністю в три-чотири тисячі одиниць обійдеться до 500 грн. Зарядний пристрій для магазинів (на сленгу - лоадер ») - Ще в 250 грн. Ну і самі ріжки» - від 500 до 1000 грн за штуку.

Справа в тому, що в базовому комплекті зазвичай йде один-єдиний магазин бункерного типу, в який засипається велика кількість куль, а під час бою вони подаються за допомогою коліщатка в нижній частині.

Так-то в бункерах немає нічого поганого, але більшість правил страйкбольних спільнот чітко обмежують їх застосування, вимагаючи замінювати їх на магазини з механічною (пружинною) подачею. Плюс у тому, що "механі" не роблять зайвий шум, мінус - ємність їх в рази меншебункерів ».

Таким чином, для більш-менш нормальної гри в страйкбол вам знадобиться щонайменше п'ять магазинів. Що призводить нас до підсумкової вартості стартового комплекту «автомат і все-все-все» - приблизно 20 тис грн.

На інтернет-барахолках цілком можна вхопити «готовий комплект зброї» і кількох магазинів за ціною в півтора рази нижче, ніж у магазині. Щоправда, доведеться нести привод після покупки до командного механіка для перевірки правильності складання.

Ах так, не забувайте ще про захист очей - він обов'язковий. Окуляри повинні щільно сидіти у вас на обличчі та витримувати пряме влучення черги куль з близької відстані. На цьому радимо не економити, тому що операція на очах обійдеться вам значно дорожче.

Автор якось отримав довгу чергу з добре тюнінгованого кулемета під час нічної висадки десанту з човнів у повній темряві з відстані десять метрів. Усі кулі припали в полікарбонатне скло та дужку окулярів. Захист витримав повністю, правда, потім виявилася тріщина в дужці, але очі залишилися цілими.

Базові окуляри можна придбати від 300 грн, а комплект із трьома змінними лінзами (прозора, жовта – для сутінків, чорна – для сонячного дня) – від 1200 грн

Червона ганчірка для позначення своєї смерті робиться зі старої футболки або купується в «Тканини» за 200 грн

За матеріалом виготовлення

Зручність зброї у бою залежить від матеріалу виготовлення. Основними для виробництва страйкбольного озброєння є сталь і пластик. Ці два матеріали несуть на собі основне конструкційне навантаження. Зі сталі роблять ствольні коробки, накладки ствольних коробок, пружини, електродвигуни. Пластик використовують при виробництві гербоксів, хоп-апів, стовбурів.

Силумін, алюміній, дерево та нейлон використовуються для зовнішніх технічних елементів: приклад, цівка, пістолетна рукоятка, магазин, система прицілювання. Міцність та легкість матеріалу впливають на вартість зброї.
Пластикова страйкбольна зброя

Такий вид дозволяє надати репліці повної схожості з оригіналом. Більшість сучасного озброєння має пластикову стовбурну коробку з цівкою. Прикладом є німецька штурмова гвинтівка HK G36. Для виробництва використовується ABS-пластик, який відрізняється неабияким запасом міцності та стійкістю до перепадів температур.

Крім того, пластиковий корпус легший за дерев'яний і металевий. Легкі корп
ПЕРЕВАГИ СТРАЙКБОЛУ ЩОДО ІНШИХ ВІЙСЬКОВО-ТАКТИЧНИХ ІГР
1. Схожість екіпірування та зброї зі справжніми.

Страйкбольна зброя практично повністю відповідає справжньому за зовнішнім виглядом, вагою та функціоналом. Існує можливість перемикання режимів вогню (якщо вона передбачена в оригіналі).

Це, мабуть, найважливіша особливість страйкболу. Все спорядження, що використовується гравцями, має відповідати існуючому в реальності та використаному реальними військами. Антуражне озброєння, камуфляж, радіозв'язок і навіть наявність військової техніки допоможуть повністю поринути у атмосферу бою.

2. Низький рівень травмонебезпеки.

На відміну від пейнтболу, де гравець має бути захищений досить громіздкими обладунками, які знижують рухливість, зір та слух, гравець у страйкболі може обмежитися захисними окулярами.

Навіть при пострілі в упор в незахищену частину тіла (обличчя, пензля) пластикова куля, випущена з базової (непосиленої) зброї, у гіршому випадку залишає лише невелику садна. На граничній відстані поразки (це близько 40 метрів для базового приводу) попадання відчуваються лише як несильні бавовни по одязі.

3. Різноманітність ігрового озброєння.

Окрім найпопулярнішої — електроприводної автоматичної зброї, у страйкболі є можливість використовувати снайперську чи помпову зброю, пістолети, ручні гранати та міни-розтяжки, навіть підствольні гранатомети.

Ігрова піротехніка виготовляється на базі промислово випущених петард типу Корсар-4 і вражаючим елементом у гранатах та мінах є сухий горох або пластикові кулі. У зв'язку з цим небезпека ігрової піротехніки також є мінімальною.

4. Велика площа ігрової території.

Полігоном може бути будь-який ліс, поле, майданчики для ігор чи міські умови (будівлі, забудови).

Як правило, ігрові полігони чітко позначаються у сценарії майбутньої гри та обмежені орієнтирами на місцевості (узлісся, паркан тощо), але при цьому площа полігону може становити до декількох квадратних кілометрів, що дозволяє вести тривалі тактичні маневри, що максимально наближають страйкбол. до справжнього бою.

5. Відносна дешевизна та легкість боєкомплекту.

У порівнянні з пейнтболом, страйкбольні боєприпаси неймовірно дешеві. Це відкриває можливості для набагато динамічнішого (порівняно з пейнтболом) екшну — супротивника можна не лише прицільно відстрілювати одиночним вогнем, а й у кращих традиціях Голлівуду поливати довгими чергами «від стегна». А особливо просунуті команди взагалі обзаводяться кулеметними розрахунками.

6. Принцип дії моделей дозволяє вести вогонь за будь-якого стану зброї.

І знову, в порівнянні з пейнтболом, де гравець змушений тримати маркер строго вертикально, інакше припиниться подача куль у стовбур, страйкбольна зброя конструктивно виграє: подача боєприпасів з магазину здійснюється, як у реальному аналогу, силою стисненої пружини, тому ЕПО безвідмовно працює навіть. головою», якщо доля загнала бійця в таке незручне становище.

7. Мінімальний вплив на страйкбольну зброю кліматичних умов.

Можливість використання страйкбольного озброєння в мороз та спеку, під снігом та зливою, додає в гру екстриму та реальної складності при виконанні «бойового» завдання.

Крім того, фанати страйкболу мають можливість вдаватися до улюбленого заняття цілий рік, не чекаючи настання ігрового сезону.

Страйкбол - це відпочинок для людей, які втомилися сидіти в офісах перед моніторами і мріють у вихідний день змінити піджак на жилет розвантажувальний, взяти в руки справжній автомат і поринути в азарт бою зі справжнім противником. Це відпочинок для людей, які віддають перевагу дивану та телевізору свіжому повітрі, активності, адреналіну та компанії друзів.

Вступайте, ми раді всім новобранцям!
Види зброї
Для гри в страйкбол найважливіше це не те, які рукавички за кольором краще вибрати, а яка зброя підійде для стрілянини. Щоб учаснику було максимально зручно та менш затратно, у страйкболі застосовують кілька видів гармат.

Вони різняться за характеристиками та за принципом дії.
У 21 столітті страйкболісти використовують такі види приводів.

газові. Більш популярні приводи працюють за допомогою стисненого газу, іноді замороженого. Карабін м 14 та інші гвинтівки найчастіше заряджаються вуглекислим газом або хімічними розчинами з додаванням пропану. При пострілах йде незначна віддача, через що затвор відходить назад. Такі гармати не можна використовувати на морозі або за дощу. По скорострільності та дальності польоту кулі стоїть на першому місці;
пружинні. Найдешевша модель страйкбольної зброї. Працює за всіх температурних коливань, але потрапити з гармати вкрай складно. Через маленьку скорострільність найчастіше пружинні взводи встановлюють у дробовики чи снайперські гвинтівки. Сам взвод поршня проводиться не автоматично, а вручну;
електропневматичні. Найбільш ефективні в бою та схожі принципом роботи на пружинні. Єдина відмінність у пружині, яка налаштовується не людиною, а електричним двигуном. За хвилину робить до 1000 пострілів, а престижні та дорогі моделі більше 2000. Також дуже далека скорострільність дає велику перевагу та робить багатьох непереможними у бою.


ФОРМАТИ УЧАСТІ У ГРІ

Оберіть свій варіант участі в грі. В нас доступні роширені пакети, де ви зможете спробувати себе в ролі штурмовика чи кулеметника, або спробувати себе в ролі снайпера. Зверніть увагу, що кількість пакетів Штурмовик, Марксман, Кулеметник та Снайпер - обмежені, встигніть зареєструватись першими.

Для професіоналів зі своїм обладнанням
Базовий варіант для всіх учасників
Тюнінгований варіант для тих кому треба Більше чим просто База
Тюнінгований варіант кулемету, для тих хто знає, що йому потрібно
Піхотний Снайпер. Тюнінгований варіант штурмової гвинтівки з оптичним прицілом.
Тюнінгований варіант снайперської гвинтівки з оптичним прицілом.
Додаток до Основного пакету участі. Комплект з Пістолету та Ножа
Додаток до Основного пакету участі. Комплект з Гранатомету та Гранатами
Додаток до Основного пакету участі. Комплект з трасуючї насадки та набоїв
Зброя
'Страйкбольний автомат АКС-74' Приклад

Щоб правильно обслуговувати ваш привід, потрібно знати його пристрій.

Список частин приводу наступний: внутрішній стволик, вузол «хоп-ап», електромотор та гірбокс.

Внутрішній стволик - це сталева трубочка, яка проходить усередині ствола зброї. Діаметр - 6,08 мм, трохи більше діаметра кульки для стрільби (6мм.). Всередині стовбур відполірований і гладкий. Це дозволяє кульці розігнатися до швидкості 100-150 м/с.

Внутрішній стволик та зовнішній ствол ручного страйкбольного кулемета РПК-74

У стволик кулька потрапляє із пристрою «Хоп-ап». У цьому зброї надання стійкої траєкторії польоту кулі у стовбурі робляться спеціальні нарізи. Куля ковзає по гвинтообразних нарізах і закручується в польоті. Це дає можливість збільшити дальність стрілянини та її точність.

У страйкбольному приводі кулька підкручує Хоп-ап. Гумка Хоп-апа притискає кульку зверху до стінки стволика. Відбувається постріл. Нижня частина кульки прослизає, а верхня у момент пострілу утримується резинкою Хоп-апу. При вильоті кулька закручується.

У тирі важливо правильно відрегулювати силу притиску гумки Хоп-ап. Якщо сильно натиснути, то кулі летітимуть нагору

Трохи недотиснути кулі полетять униз. Натиск гумки регулюється важелем, який можна підкрутити відсунувши затвор.

Електромотор у страйкбольному приводі

Гірбокс – це найважливіша частина страйкбольної зброї.

Гірбокс схожий на пістолет. Він поміщений усередині ствольної коробки. За своєю суттю гірбокс – це мінікомпресор.

Двигун обертає щестрені, які натягують пружину з поршнем.

Відбувається постріл — поршень у циліндрі створює потужний струмінь повітря, який штовхає кульку у бік мети.
Страйкбольний автомат АКС-74
Приклад
Внутрішній столик
Внутрішній стволик та зовнішній ствол ручного страйкбольного кулемета РПК-74
Гумка Хоп Апу
Подача кульки в стволик та підкручування в камері Хоп Ап
Камера Хоп Апу
Влаштування камери Хоп Апу на базі страйкбольного автоматі АК74
Моторчик
У ручці зброї зазвичай знаходиться електромотор. Електромотор змушує працювати головний елемент приводу – гірбокс.
Що ви отримаєте у нас на проекті
Страйкбольних клубів багато, але в нас Ви отримуєте максимум за день участі. Ми працюємо для Вас!
Велика команда підтримки
В командах будуть колишні та діючі захисники України
Спеціальні промо для учасників. Знижка для військовослужбовців та Ветеранів війни
Що входить в організацію заходу
Якісний сервіс складається з безлічі організаційних задач, над рішенням яких працює ціла команда.
 • Оплата полігону
  В рамках складності з полігонами, ми повинні витрачати значні ресурси на утримання полігону в нашому арсеналі та забезпечувати можливість присутності на ньому ..
  1
 • Адміністративна підтримка
  Для забезпечення якісного проведення є ряд адміністративних дій, які дають змогу спокійно проводити гру чи тренування. Аптечка, вогнегасник, підтримання порядку та прибирання полігону ..
  2
 • Організаційне забезпечення
  Над організацією події працює ціла команда, вони готуються завчасно і працюють для забезпечення якісного сервісу для відвідувачів. Виїздний магазин, оренда обладнання та інші дії ..
  3
 • Парковка транспорту
  На території полігону є можливість безпечно залишити Ваш транспортний засіб. Звертаємо увагу, про паркування в віддаленості від проведення активних дій гри, щоб не були пошкодження автомобіля. Ми рекомендуємо розміщувати в 300 м від зони рецепції.
  4
 • Польова кухня
  На полігоні в нас присутня польова кухня. Обід складається з другої страви та салату. Зауважимо, що веганської їжі в нас немає, а м'ясо в стравах - це курятина або телятина, щоб догодити більшості учасникам заходу. Обід входить у вартсіть участі
  5
 • Виїзний магазин
  Додатково ми організовуємо магазин, в якому доступні позиції для страйкбольної гри (гранати, розтяжки, дими, кулі та інші позиції). Доступний "буфет" в якому можна придбати солодку водичку, енергетики, снеки та різні енергетичні батончики.
  6
Вас зацікавило?!
Перегляньте наші календарні ігри
Made on
Tilda