Доступ до Світу Мілітарі - кожному Українцю
В умовах війни, ми розуміємо, що кожному громадянину потрібно мати знання та навички для захисту своєї держави. Не кожний може бути воїном, не всі можуть бути в Армії, але підготовка потрібна кожному.
Страйкбол
Доступний страйкбол від 14 років.
В нашому клубі Ви можете використати страйкбол, як площадку для активного відпочинку, такчтиного відпрацювання.
Навчання
Наш клуб співпрацює з військовими інструкторами, які можуть для Вас дати повноцінну базову підготовку та надати базові знання тактики та роботи в групах. Ми не вчимо, лише організуємо для Вас майданчик для навчання, вчать - інструктори
Тактична підготовка для дітей
Ми співпрацюємо з інструкторами та ветеранами, Ви зможете отримати як знання, так і практичні навички з тактики в умовах гуртка та спробувати себе на умовному полі бою з безпечним страйкбольним обладнанням
 
Тренування для військових та цивільних, що дає найбільш реальністичні відчуння та умови
Страйкбол є розважальним проектом, який виконує різні функції для військових та цивільних. Для військових це може бути ефективним засобом підвищення професійної підготовки та тренування тактичних навичок.

Гра допомагає розвивати комунікативні навички, зміцнює військовий дух та націленість на успіх. Для цивільних же, страйкбол є чудовим способом відпочити та розважитися. Це безпечна та захоплива активність, яка може допомогти зняти стрес, покращити настрій та сприяти здоровому способу життя. Крім того, гра в страйкбол допомагає покращити фізичну підготовку, зміцнює м'язи та підвищує витривалість.

Страйкбол має різні формати та сценарії, що робить його цікавим та незабутнім досвідом. Ігри можуть бути проведені як в приміщеннях, так і на вулиці, відбуватися в різних погодних умовах, що робить гру ще більш захоплюючою та реалістичною.

Страйкбол - це активна та захоплююча гра, яка має деякі основні риси, що роблять її дуже популярною як розвагу для багатьох людей. Основні риси страйкболу з точки зору розваги можуть бути наступними:

 • 1
  Захоплюючі сценарії
  Захоплюючі сценарії: Однією з основних рис страйкболу є захоплюючі сценарії, що додають грі різноманітності та непередбачуваності. Гравці можуть брати участь у різних сценаріях, що можуть бути бойовими операціями, боротьбою за територію, захистом об'єктів та ін.
 • 2
  Екстримальність
  Страйкбол може бути досить екстремальною грою, залежно від обраного формату та локації. Гравці можуть зіткнутися з різними перешкодами та препятствиями, що додає грі адреналіну та ризику.
 • 3
  Командна гра
  Страйкбол - це командна гра, що сприяє розвитку навичок співпраці та координації дій. Гравці повинні працювати разом, щоб досягти спільної мети та перемоги.
 • 4
  Різноманітність обладнання
  Ще одна особливість страйкболу - це різноманітність обладнання, яке може використовуватися під час гри. Гравці можуть використовувати різні види зброї, бронежилети, каски та інші предмети, що робить гру ще більш цікавою та реалістичною.
 • 5
  Соціальний аспект
  Страйкбол - це не тільки гра, але й соціальний захід, що дозволяє людям проводити час разом та знайомитися з новими людьми. Це може бути дуже корисно для різних представників ком'юніті
 • 6
  Реалістичність
  Сценарії та обладнання в страйкболі можуть надати відчуття реалістичності та імітації справжньої бойової дії. Застосування вогнепальної зброї, гранат та іншого обладнання можуть надати ілюзію реальності.
ФОРМАТИ ІГОР
Ми працюємо для Вас і стараємось надавати найбільше сервісу

Масові страйкбольні події, розраховані на 100+ учасників, з доступною піротехнікою, димом з активними сценаріями та моделюваннями.

Air Soft проект Military Simulation, як відкрите тренування з моделюванням реальних завдань, поранень, медицини та евакуації. На проект запрошуються бійці ЗСУ, НГУ, ТРО, ДФТГ та цивільні особи.
Полігон в межах міста, гра відбувається в закритому приміщенні в форматі CQB
Відкрита CQB гра на полігоні (ст. М. Т. Шевченка)
Страйкбольна подія який відбувається на полігоні який знаходиться в межах міста в Промзоні. (ст. М. Т. Шевченка). Запрошуємо новачків та всіх учасників клубу.
Відкриті події щодо тактичних дій, переміщень та інших тем. Заняття в лекційному залі на полігоні (ст. М. Т. Шевченка). Запрошуємо новачків та всіх учасників клубу.
Інформація про гру

🎮 ОРГАНІЗАТОР: Military Club of Ukraine

🕹 ТЕМА: Тематична CQB гра до 30 учасників

🏘 ФОРМАТ: CQB

📅 ДАТА: 28 Січня 2024 року (Неділя)

🎯 ПОЛІГОН:

Для найкращої навігації, просимо використовувати сервіси GOOGLE для проїзду на полігон. Будьте уважні при заїзді, так як полігони знаходяться віддалено від основних доріг. Будь ласка притримуйтесь здорового глузбу при паркуванні біля полігону, щоб Ваш автомобіль не постраждав в процесі проведення нашого заходу Перейти на карту буде тут за посиланням орієнтир, магазин Strike Shop🔄 ПЛАНОВА КІЛЬКІСТЬ ВІДВІДУВАЧІВ: 30 +

Енергії, емоціям та адреналіну - усьому цьому буде присвячений наш полігон! 🌲🏰

Вас чекає унікальний формат CQB битви, натхненний легендарною грою Counter-Strike. Перший та другий раунд - закладання і розмінування бомби, третій - death match на виживання.

Запрошуємо вас на Операцію "CQB"

CQB бій (скорочення від Close Quarters Battle) в страйкболі є формою бойових дій, яка проводиться в умовах обмеженої просторової зони, такої як будівля, кімната, або лабіринт. У цих умовах, бійці повинні діяти швидко та ефективно, використовуючи тактику та координацію, щоб взяти позиції та знищити ворога.

Як працюють в CQB
Запрошуємо вас на гру, яка дасть змогу вам спокійно відчути усі переваги страйкболу в теплому приміщенні та на зручній локації на Подолі біля М. Т. Шевченка
Страйкбол - це доступне дозвілля
Щотижня в нас проводяться різні ігри, які доступні для кожного відвідувача. Слідкуйте за анонсами ігор.

ВАРТІСТЬ ОРЕНДИ НА ПОДІЯХ НАШОГО КЛУБУ:
Досвідчений

Участь зі своїм обладнанням

400 грн.

Вміст комплекту оренди:

 • - Захисні окуляри
Забронювати
Професіонал
Базовий варіант для всіх учасників Комплект "Штурмовик"
1000 грн.

Вміст комплекту оренди:

 • - Автомат з магазином форм фактору АR серії
 • - Кулі 500 шт
 • - Збройовий ремінь
 • - Окуляри та маска
 • - Камуфляжна форма
 • - Наколінники та Налокітники
 • - Утилітарні рукавиці
Забронювати
На полігоні будуть доступна Вода та Чай - Безкоштовно!
ІНДИВІДУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
Організація корпоративів, Приватні ігри, або Оренда обладнання.
Групові і персональні курси з тактики та медицини.

Страйкбол - відмінна розвага та спортивна діяльність для різних категорій людей. Активне дозвілля з страйкболом. Наша команда для Вас забезпечить захоплюючі сценарії,  екстримальність, різноманітність обладнання, реалістичність. За потреби підготуємо для Вас смачний польовий обід або гриль меню на вибір.

Для відпрацювання задач для спеціальних структур, ми можемо організувати спільну подію з залученням страйкболістів,. Формат гри та сценарій ми індивідуально підготуємо
Якщо у Вас є свій полігон і Вам потрібно обладнання, ми зможемо Вам у цьому допомогти
Спеціальний приватний захід для дітей від 12 років з присутністю батьків
Оренда обладнання для бійців підповідних структур. Якщо у Вас є свій полігон і Вам потрібно обладнання, ми зможемо Вам у цьому по спеціальних цінах для таких структур.
ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ`ЯЗКУ
Не підібрали для себе потрібний формат участі в грі? Залиште свої контакти, щоб менеджер зв`язався з Вами для уточнення дій по оренді або організації тренування чи гри з нашим обладнанням.
0
50
Made on
Tilda