ВАША ЗАЯВКА ПРИЙНЯТА!

Наш менеджер опрацює вашу заявку

Якщо все по Вашому замовленню, оформлено коректно, наш менеджер Вам телефонувати і писати не буде.


Тому можете вважати, що підтвердження Ви вже отримали!


В свою чергу після перевірки менеджером вашої заявки на участь, ми виявимо неточності, ми з Вами зв`яжемось по телефону або через Телеграм.


Дякуємо за вибір нашого клубу і Чекаємо вас на нашому заході!


Деталі та підтвердження у вас будуть на вказаному e-mail

-- ​

Наші Контакти:

т. моб.: +380631285491

telegram: @corsairsmanager

e-mail: info.corsairs@gmail.com

e-mail info@corsairs.com.uaCQB - Mil Sim - Битва Генералів - CQB Битва - Військово-прикладний страйкбол - ВПС - Класична гра - Strike Quest Nature - Страйкквест - Страйкбольні замагання - Strike Quest - Mil Sim Strike Quest - Raid Mil Sim
КЛУБНІ ПОДІЇ
AIR SOFT ПРОЕКТИ КЛУБА

Масштабна страйкбольна подія цієї весни в Україні. Перші вихідні місяця ми присвячуємо проекту "Битва Генералів", що передбачає залучення 250 - 300 відвідувачів на великій локації з чітким сценарієм гри та квестовою складовою.

Щосуботи в Air Soft проект Military Simulation, як відкрите тренування з моделюванням реальних завдань, поранень, медиицини та евакуації. На проект запрошуються бійці ЗСУ, НГУ, ТРО, ДФТГ та цивільні особи.
Щонеділі в нас працює проект стандартних ігор з сценарієм та квестовими завданнями. Ігри передбачають залучення 80 - 150 відвідувачів.
Відкрита CQB гра на полігоні Podil (ст. М. Т. Шевченка). Запрошуємо новачків та всіх учасників клубу.
Відкрита лекція з тактики
Щочетверга в нас відкриті лекції щодо тактичних дій, переміщень та інших тем. Заняття в лекційному залі на полігоні Podil (ст. М. Т. Шевченка). Запрошуємо новачків та всіх учасників клубу. Перше заняття - Безкоштовно!
Масштабна страйкбольна подія в форматі CQB на 150 учасників. Щомісяця регулярна битва в приміщенні. на великій CQB локації.
ІНДИВІДУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
Організація корпоративів, Приватні ігри, або Оренда обладнання.
Групові і персональні курси з тактики та медицини.

Страйкбол - відмінна розвага та спортивна діяльність для різних категорій людей. Активне дозвілля з страйкболом. Наша команда для Вас забезпечить захоплюючі сценарії,  екстримальність, різноманітність обладнання, реалістичність. За потреби підготуємо для Вас смачний польовий обід або гриль меню на вибір.

Для відпрацювання задач для спеціальних структур, ми можемо організувати спільну подію з залученням страйкболістів,. Формат гри та сценарій ми індивідуально підготуємо
Якщо у Вас є свій полігон і Вам потрібно обладнання, ми зможемо Вам у цьому допомогти
Спеціальний приватний захід для дітей від 12 років з присутністю батьків
Оренда обладнання для бійців підповідних структур. Якщо у Вас є свій полігон і Вам потрібно обладнання, ми зможемо Вам у цьому по спеціальних цінах для таких структур.
Made on
Tilda