Open Storm Battle
ТРЕТЯ ШТУРМОВА БРИГАДА (3 ОШБр) запрошує на Страйкбол у Львові
ТРЕТЯ ШТУРМОВА БРИГАДА (3 ОШБр) — підрозділ Збройних сил України, сформований 9 березня 2022 року на базі підрозділу територіальної оборони «Азов», що почав створюватися у Києві з перших днів російського вторгнення 2022 року; 26 січня 2023 перетворений на окрему штурмову бригаду Сухопутних військ ЗС України. Раніше відомий як ССО «Азов»
РОЗДІЛИ
Open Storm Battle
Турнір зі страйкболу від Третьої штурмової Бригади
Унікальна можливість спробувати свої сили та витривалість в умовах, наближених до бойових.
Під керівництвом професійних військових Третьої штурмової ти візьмеш участь у плануванні операції, дізнаєшся особливості розробки успішної атаки та оборони позицій.

Так, це лише гра! Але ти запам’ятаєш її на все життя!

Якщо ти новачок – наші командири навчать тебе основам поводження зі страйкбольною зброєю та спорядженням. Якщо маєш досвід – пограти в команді з професіоналами своєї справи.


Як проходить наш день
Open Storm Battle у Львові

Ви отримуєте насичений день від страйкболу до спілкування з діючими бійцями щодо тактики в ігровому процесі.

У Вас буде смачний обід та живе спілкування та огляд реальною ситуацій з полі бою від реальних бійців.

Ти зможеш поставити запитання про службу в підрозділі, дізнатися секрети якісної фізичної та бойової підготовки в Третій штурмовій.

А також – зробити фото на пам’ять про турнір.

 • На полігоні з 8:30 до 17:00
  Полігон знаходиться в м. Львів, страйкбольний полігон "Нова Земля" . На території полігону є можливість безпечно залишити Ваш транспортний засіб.
  1
 • Страйкбол з 10:00 до 17:00
  Ви отримуєте максимальну реалістичну ситуацію, яка нагадує бойові дії в реальних умовах, а військові отримують можливість відточувати свої навички в бойових умовах, але без реальних ризиків.
  2
 • Обід з 14:30 до 15:30
  На полігоні в нас присутня польова кухня. Обід складається з другої страви та салату. Зауважимо, що веганської їжі в нас немає, а м'ясо в стравах - це курятина або телятина, щоб догодити більшості учасникам заходу. Обід входить у вартсіть участі.
  3
 • Тактичні поради
  Наші командири навчать тебе основам поводження зі страйкбольною зброєю та спорядженням. Якщо маєш досвід – пограти в команді з професіоналами своєї справи.
  4
 • Спілкування з бійцями
  Після турніру – спілкування у неформальній обстановці зі штурмовиками. Ти зможеш поставити запитання про службу в підрозділі, дізнатися секрети якісної фізичної та бойової підготовки в Третій штурмовій
  5
 • Фото та Відео
  На події буде фото та відео зйомка, ви потім зможете їх переглянути. А також – в процесі події ви можете зробити фото на пам’ять про турнір.
  6
Як доїхати громадським транспортом
Полігон знаходиться в доступності міста

https://maps.app.goo.gl/rZkXv2fxH29HJ4mh9

Як доїхати громадським транспортом:

На громадському транспорті - посилання надамо протягом 5 днів

Що ви отримуєте на грі у нас
 • 1
  Страйкбол
  Гра передбачає максимально реалістичну ситуацію, що нагадує бойові дії в реальних умовах.
 • 2
  Тактика гри
  Реалістична тактика гри, де гравці повинні працювати як команда, використовуючи тактику бойових дій, такі як приховування, підступи та атаку.
 • 3
  Гра з діючими військовими
  Гра буде з діючими військовослужбовцями та під командуванням командирів з 3 ОШБр. Ви спробуєте себе в ролі штурмовика та обороняючого
 • 4
  Смачний обід
  Після гри в нас буде польова кухня зі смачною кашею з м`ясом.
 • 5
  Якщо ти новачок
  Наші командири навчать тебе основам поводження зі страйкбольною зброєю та спорядженням.
 • 6
  Якщо ти маєш досвід
  Якщо маєш досвід – пограти в команді з професіоналами своєї справи.

ПРОЦЕС РЕЄСТРАЦІЇ ТА ОТРИМАННЯ ОБЛАДНАННЯ
1
Реєстрація на подію та
Оплата на сайті
 • Всі охочуючі здійснюють обов'язкову реєстрацію на сайті та оплату події. Якщо в учасника є спеціалізовані умови до участі, все рівно він виконує реєстрацію, але вказує свої спеціальні умови.
 • Вартість участі без попередньої реєстрації буде вища чим реєстрація на сайті
 • Допоможіть клубу працювати системно і проходьте реєстрацію через сайт або за телефоном чи по відкритих лініях на сайті
2
Заїзд на полігон та
Реєстрація відвідувача на події
 • Всі учасники відмічаються в зоні реєстрації та отримують лист замовлення для отримання замовленого обладнання та товарів.
 • На рецепції можна здійснити замовлення та оплату додаткового обладнання та товарів для гри.
 • Після реєстрації та оплати учасник отримує браслет та лист замовлення для отримання товарів та обладнання.
3
Отримання замовленя та
вихід на полігон
 • Учасники які пройшли реєстрацію, здійснили оплату та отримали лист замовлення, переміщуються в зону отримання обладнання та попередньо оплачених товарів.
 • Після отримання товарів та обладнання учасник здає свій лист замовлення в зоні отримання.
Інформація про гру

ОРГАНІЗАТОРИ:

ФОРМАТ: Зелена зона з Урбаном

ДАТА: 5 Серпня 2023 року (Субота)

ПОЛІГОН:
Для найкращої навігації, просимо використовувати сервіси GOOGLE для проїзду на полігон. Будьте уважні при заїзді, так як полігони знаходяться віддалено від основних доріг. Будь ласка притримуйтесь здорового глузбу при паркуванні біля полігону, щоб Ваш автомобіль не постраждав в процесі проведення нашого заходу Перейти на карту буде тут

ТИП ЛОКАЦІЇ: Зеленка + Урбан

ПЛАНОВА КІЛЬКІСТЬ ВІДВІДУВАЧІВ: 100 +

ВІКОВІ ОБМЕЖЕННЯ: 16+

ФІЗИЧНА ПІДГОТОВКА ТА ДОСВІД: Обмежень Немає.

ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ЗАВДАННЯ:

Всі учасники військово тактичного відпрацювання будуть розділені на дві команди (Штурм та Оборона). Кожна команда повинна відпрацювати навички в складі групи зі своєю специфікою при виконання завдання, яке стоїть перед групою. Тобто кожна команда буде мати можливість на кожній фазі бути в ролі наступних груп (всі будуть атакувати та оборонятись).

Сценарій гри:

Команди діляться на 2 рівні сторони (Штурм та оборона).

Завдання:  «Оборона»
Оборона займає містечко та забезпечує захист 4-охопорних пунктів (Надалі ОП) і не дати замінувати та знищити їх противнику за допомогою «БОМБ». Вихід з мертвяка для команди «оборони» кожна 20-а хвилина по годиннику на мертвяку(Зразок: 9:00, 9:20, 9:40…). Якщо противник замінував ОП оборона може знешкодити бомбу якщо введе код деактивації, який буде вказаний при натисканні на будь-яку цифру на клавіатурі, після введення коду треба натиснути кнопку «#». Активовану «БОМБУ» заборонено переносити та переміщати!

Завдання: «Штурм»
Знищити 4 ОП противника шляхом їх замінування та підриву «БОМБ». Замінування дозволено у будь-якому місці всередині будинку ОП(Після активації «БОМБИ» заборонено її переносити або переміщати).

«БОМБА» активується натисканням на «#» (Вказівник на таблі має знаходитись навпроти пункту «Start Game»), після чого починається відлік часу до детонації(10 хвилин). Після детонації «БОМБИ» - ОП вважається знищенним. Усі гравці що перебували у будинку під час детонації вважаються знищенним вибухом та рухаються на мертвяк. Вихід з мертвяка кожна 10-а хвилина годинника (Зразок 9:00, 9:10, 9:20…)  «БОМБИ», які здетонували або були деактивовані можна перезавантажити вернувшись з ними до ігромайстрів


Завдання : Виявлення розташування диверсійної групи на визначеній території, організація штурму.

Розподіл на дві команди:
 • Команда диверсантів. Команда диверсантів розташовується в довільно вибраному приміщенні і займає позиції для оборони периметру і всередині приміщення.
 • Команда зачистки. Команда зачистки шляхом розвідки виявляє диверсійну групу, планує і здійснює штурм з захопленням полонених.
Кожна команда буде грати зі зміною сторін!
Всі будуть і диверсантами і групою зачиистки

CQB - Mil Sim - Битва Генералів - CQB Битва - Військово-прикладний страйкбол - ВПС - Класична гра - Strike Quest Nature - Страйкквест - Страйкбольні замагання
05.08 в суботу з 9:00 до 17:00 Страйкбол - Тренування із 3 ОШБР в м. Львів
SKU: 700.954.29
грн.
грн.

Комплект "Стрілець"

Стандарний пакет участі з Базовою штурмовою гвинтівкою і бункерним магазином з обов'язковим базовим захистом очей. Автоматична стрільба з стандартною скорострільністю та швидкістю польоту кулі до 120 м/c + Базовий боєкомплект 500 шт (Кульки 6 мм вагою 0,2 г) + Базовий захист очей


Вміст комплекту:

 • Автомат форм фактору M/АR/AК серії
 • Базова комплектація зі швидкістю стрільби 110 - 120 м.с
 • Стандартний акумулятор для базової скорострільності
 • Бункерний магазин (магазин на 300 кульок)
 • Кульки 6 мм вагою 0,2 г в кількості 500 шт для Базового автомату
 • Базовий захист очей (Захисні окуляри)
 • Смачний обід на полігоні з меню польової кухні

Made on
Tilda