Битва CQB
Битва CQB - масштабна гра в форматі Close Quarters Battle.
Щомісяця ми проводимо велику гру на 150 учасників. Проект має свою залікову таблицю між командами. Битва CQB - аналог битви Генералів, але з обмеженою кількістю відвідувачів і в форматі CQB
 
ТОП AIR SOFT проект
в CQB форматі в Україні
"Битва CQB" - це проект, що базується на грі Битва Генералів, але в форматі CQB. У проекті беруть участь дві команди, які мають своїх генералів. Генерали керують діями своєї команди та планують тактику битви.

Метою гри є знищення генерала противника або захоплення прапора ворожої команди та принесення його на свою територію. Під час гри, генерали можуть змінювати тактику та віддавати розпорядження своїм підлеглим. Також вони можуть спілкуватися між собою та обговорювати плани дій.

У проекті "Битва CQB" використовуються звичайні правила страйкболу, але з певними відмінностями. Наприклад, якщо генерал був убитий, то його команда може продовжувати гру, але він більше не може керувати діями своєї команди. Також, якщо бійці принесли прапор на свою територію, то вони отримують додаткові бали.

Цей проект може бути відмінною можливістю для тих, хто любить адреналін та екстримальні відчуття. Він допоможе розвивати такі якості, як комунікація, планування та тактичні здібності. "Битва генералів" - це весела та захоплююча гра, яка стане справжнім викликом для будь-якого гравця страйкболу.

 • 1
  Масштабність проекту
  На цю подію збираються топові гравці з різних міст. Ми формуємо наймасштабніший проект зі своїм ком'юніті і запрошуємо новачків стати учасником саме на цьому проекті
 • 2
  Турнір на проекті та спеціальний сценарій
  Це дійсно той проект, де ми дійсно рухаємось "по спортивному". Команди генералів змагаються між собою в рамках сезону (3 місяці). Бали нараховуються за гру і сумуються в рамках сезону. Переможець сезону отримує цінні подарунки від партнерів.
 • 3
  Розіграш цінних подарунків від партнерів події
  За підтримки партнерів ми запускаємо такі масштабні проекти. На кожній події в нас приисутня фото зона, де всі бажаючі зможуть зробити фото та взяти участь в конкурсі. Відмічайте в своїх соціальних мережах партнерів заходу і беріть участь у розіграші цінних призів для учаснииків.
 • 4
  Частина зборів від події ми відраховуємо на покупку дрону для ЗСУ
  В нас є багато волонтерських проектів, зокрема в підтримці наших учасників клубу, які зараз захищають нашу державу. Зокрема від проекту "Битва Генералів" ми плануємо зібрати суму для покупки DJI Mavic 3 з Тепловізором
Що входить в організацію заходу
Якісний сервіс складається з безлічі організаційних задач, над рішенням яких працює ціла команда.
 • Оплата полігону
  В рамках складності з полігонами, ми повинні витрачати значні ресурси на утримання полігону в нашому арсеналі та забезпечувати можливість присутності на ньому ..
  1
 • Адміністративна підтримка
  Для забезпечення якісного проведення є ряд адміністративних дій, які дають змогу спокійно проводити гру чи тренування. Аптечка, вогнегасник, підтримання порядку та прибирання полігону ..
  2
 • Організаційне забезпечення
  Над організацією події працює ціла команда, вони готуються завчасно і працюють для забезпечення якісного сервісу для відвідувачів. Виїздний магазин, оренда обладнання та інші дії ..
  3
 • Парковка транспорту
  На території полігону є можливість безпечно залишити Ваш транспортний засіб. Звертаємо увагу, про паркування в віддаленості від проведення активних дій гри, щоб не були пошкодження автомобіля. Ми рекомендуємо розміщувати в 300 м від зони рецепції.
  4
 • Польова кухня
  На полігоні в нас присутня польова кухня. Обід складається з другої страви та салату. Зауважимо, що веганської їжі в нас немає, а м'ясо в стравах - це курятина або телятина, щоб догодити більшості учасникам заходу. Обід входить у вартсіть участі
  5
 • Виїзний магазин
  Додатково ми організовуємо магазин, в якому доступні позиції для страйкбольної гри (гранати, розтяжки, дими, кулі та інші позиції). Доступний "буфет" в якому можна придбати солодку водичку, енергетики, снеки та різні енергетичні батончики.
  6
ПРОЦЕС РЕЄСТРАЦІЇ ТА ОТРИМАННЯ ОБЛАДНАННЯ
1
Реєстрація на подію та
Оплата на сайті
 • Всі охочуючі здійснюють обов'язкову реєстрацію на сайті та оплату події. Якщо в учасника є спеціалізовані умови до участі, все рівно він виконує реєстрацію, але вказує свої спеціальні умови.
 • Вартість участі без попередньої реєстрації буде вища чим реєстрація на сайті
 • Допоможіть клубу працювати системно і проходьте реєстрацію через сайт або за телефоном чи по відкритих лініях на сайті
2
Заїзд на полігон та
Реєстрація відвідувача на події
 • Всі учасникии відмічаються в зоні реєстрації та отримують лист замовлення для отримання замовленого обладнання та товарів.
 • На рецепції можна здійснити замовлення та оплату додаткового обладнання та товарів для гри.
 • Після реєстрації та оплати учасник отримує браслет та лист замовлення для отримання товарів та обладнання.
3
Отримання замовленя та
вихід на полігон
 • Учасникии які пройшли реєстрацію, здійснили оплату та отримали лист замовлення, переміщуються в зону отримання обладнання та попередньо оплачених товарів.
 • Після отримання товарів та обладнання учасниик здає свій лист замовлення в зоні отримання.
Що ви отримаєте у нас на проекті
Страйкбольних клубів багато, але в нас Ви отримуєте максимум за день участі. Ми працюємо для Вас!
Команда Ігро Майстрів в полі
Виїзний магазин на грі та "буфет" з напоями та снеками
В командах будуть колишні та діючі захисники України
Знижка 30% для ЗСУ, НГУ та Ветеранів війни
ФОРМАТИ УЧАСТІ У ГРІ

Оберіть свій варіант участі в грі. В нас доступні роширені пакети, де ви зможете спробувати себе в ролі штурмовика чи кулеметника, або спробувати себе в ролі снайпера. Зверніть увагу, що кількість пакетів Штурмовик, Марксман, Кулеметник та Снайпер - обмежені, встигніть зареєструватись першими.

Для професіоналів зі своїм обладнанням
Базовий варіант для всіх учасників
Тюнінгований варіант для тих кому треба Більше чим просто База
Тюнінгований варіант кулемету, для тих хто знає, що йому потрібно
Піхотний Снайпер. Тюнінгований варіант штурмової гвинтівки з оптичним прицілом.
Тюнінгований варіант снайперської гвинтівки з оптичним прицілом.
Додаток до Основного пакету участі. Комплект з Пістолету та Ножа
Додаток до Основного пакету участі. Комплект з Гранатомету та Гранатами
Додаток до Основного пакету участі. Комплект з трасуючї насадки та набоїв

УВАГА!

 • Зауважте, що без замовлення орендного обладнання, отримання його в день події може бути не доступна.
 • Зверніть увагу, що кількість пакетів Штурмовик, Марксман, Кулеметник та Снайпер - обмежені, встигніть зареєструватись

ПАРНЕРИ
Партнери події та конкурc.

Наші партнери допомагають в організації подій

Умови конкурсу
Для того, щоб отримати подарунок, потрібно взяти участь в конкурсі.

Умови:
 1. Зробити фото з нашої події в спеціальній фотозоні
 2. Розмістити фото в одній або декількох із соціальних мереж (Instagram, Facebook, TikTok)
 3. Відмітити партнерів конкурсу спеціальним тегом:
 • Теги для Instagram / @
 • Теги для Facebook / @
 • Теги для TikTok / @
Розіграш подарунків буде серед користувачів, які виконали всі умови конкурсу шляхом підбору учасників через сервіс RANDOM.ORG. Більше фото та більше соц мереж - більше шансів виграти подарунок від партнера конкурсу.
До екіпірування та боєкомплектів
Made on
Tilda